БАЖАЄТЕ ВЛАСНИЙ БІЗНЕС?  ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ - БЕЗКОШТОВНО!

b1.......................................

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ:

1. ЯКІСНО ПІДГОТОВЛЕНИЙ БІЗНЕС- ПЛАН (З УРАХУВАННЯМ ВИМОГ ДСЗ УКРАЇНИ);

2. ЧІТКИЙ АЛГОРИТМ ВАШИХ ДІЙ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ФІНАНСОВОЇ ДОПОМОГИ;

3. ЯКІСНУ ПІДГОТОВКУ ВАС ОСОБИСТО АБО ВАШОГО ПРАЦІВНИКА (ПРОГРАМА );

4. ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ;

5. ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО МОЖЛИВИХ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ФІНАНСУВАННЯ.

Поняття діяльності МИТНИЙ БРОКЕР - це підприємство, що надає послуги з декларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення, які переміщуються через митний кордон України (ст. 416 МКУ). Митний брокер провадить митну брокерську діяльність у будь-якому митному органі України.

Законодавство України з питань державної митної справи не встановлює вимог до агентів з митного оформлення щодо складання ними кваліфікаційних іспитів та отримання кваліфікаційних посвідчень.Служба зайнятості сприяє розвитку підприємницьких ініціатив серед безробітних, зокрема, шляхом проведення інформаційно-роз’яснювальної та консультаційної роботи.

Отримати одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності можуть безробітні громадяни, які не можуть бути працевлаштовані за сприянням служби зайнятості протягом одного місяця у зв`язку з відсутністю на ринку праці підходящої роботи. Одноразова виплата допомоги по безробіттю виплачується у розмірі річної суми допомоги по безробіттю, визначеної конкретному безробітному.

Рішення про одноразову виплату допомоги по безробіттю приймається директором центру зайнятості на підставі висновку комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької  діяльності, який надається, виходячи з результатів професійної діагностики безробітного, набутих ним знань з організації підприємницької діяльності та аналізу його бізнес-плану.

Одноразова виплата допомоги по безробіттю здійснюється у розмірі річної суми допомоги по безробіттю, визначеної конкретному безробітному. У середньому ця сума залежить від визначеного розміру допомоги по безробіттю та коливається по Україні від 6 до більше, ніж 20 тис. грн.

Одноразова виплата допомоги по безробіттю не надається безробітним у разі недотримання рекомендацій щодо сприяння працевлаштуванню відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» та особам, які протягом останніх 24 місяців, що передували початку безробіття, були  зареєстровані як суб'єкти підприємницької діяльності.

ДОВІДКА ПО ПІДПРИЄМНИЦЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ:

Питання 1. Резюме (надається в бізнес-плані)

 

Питання 2. Характеристика підприємницької діяльності та її можливості

По митно- брокерській діяльності

52.29          Інша допоміжна діяльність у сфері транспортурі

74.90          Консультування з питань ЗЕД

 

Питання 3. Реєстрація як суб'єкта підприємницької діяльності

Одноразова виплата допомоги по безробіттю не надається безробітним у разі недотримання рекомендацій щодо сприяння працевлаштуванню відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» та особам, які протягом останніх 24 місяців, що передували початку безробіття, були зареєстровані як суб'єкти підприємницької діяльності. Реєстрація ФОП

Питання 4. Осоливості оподаткування

11


ТОВ "В ВРЕСЛІНГ" т. 0682022750, (0382) 77 94 67, 0949818467 Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript //// zam
 

© ТОВ «Вреслінг»