ВЛАСНИЙ БІЗНЕС ЗА РАХУНОК ДЕРЖАВИ. ВАШЕ БАЖАННЯ ТА ЯКІСНИЙ БІЗНЕС-ПЛАН - ГАРАНТІЯ ФІНАНСОВОЇ ДОПОМОГИ!

Щоб отримати допомогу з держбюджету на відкриття бізнесу потрібно мати статус безробітного.

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ:

1. ЯКІСНО ПІДГОТОВЛЕНИЙ БІЗНЕС - ПЛАН для Служби зайнятості (ДСЗ);

2. ЧІТКИЙ АЛГОРИТМ ВАШИХ ДІЙ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ФІНАНСОВОЇ ДОПОМОГИ;

3. ЯКІСНУ ПІДГОТОВКУ ВАС ОСОБИСТО АБО ВАШОГО ПРАЦІВНИКА (ПРОГРАМА );

4. ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ;

5. ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО МОЖЛИВИХ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ФІНАНСУВАННЯ. .........................................
b1
1. Для цього необхідно стати на облік у службі зайнятості незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування.

Реєстрація в центрі зайнятості проводиться за умови пред’явлення паспорта громадянина України або тимчасового посвідчення громадянина України, ідентифікаційного коду, трудової книжки чи іншого документу, що підтверджує період зайнятості, а також військового квитка, диплому або іншого документу про освіту.Окрім можливості отримати фінанси на власний бізнес, перевагою реєстрації в якості безробітного є можливість отримувати щомісячну допомогу по безробіттю.

Крім того, саме від розміру щомісячної допомоги по безробіттю залежить сума виплати на організацію власного бізнесу.

Розмір допомоги на відкриття бізнесу визначається як сума щомісячної виплати по безробіттю за період, протягом якого ви мали б отримувати таку допомогу.

Наприклад, якщо учасник АТО перебував на обліку як безробітний протягом 1 місяця і за цей місяць отримав щомісячну виплату по безробіттю, то допомога на відкриття власної справи дорівнюватиме сумі, яку б він повинен був отримати протягом наступних 11 місяців безробіття.

Сам же розмір щомісячної допомоги по безробіттю залежить від страхового стажу, підстави звільнення та розміру заробітної плати, отримуваної перед звільненням.

Таким чином, чим більше грошове забезпечення отримував колишній військовослужбовець – тим більший розмір допомоги по безробіттю, а відповідно, й одноразової виплати.

Наприклад: грошове забезпечення солдата, який служив в АТО, становило близько 5500 грн, а його страховий стаж менше 2 років. В разі, якщо після звільнення зі служби солдат вирішив відкрити власне кафе, то розмір одноразової допомоги на відкриття власної справи становитиме приблизно 33 000 грн.

Хто не зможе отримати допомогу на відкриття власної справи?

Право на отримання одноразової грошової допомоги на власну справу не мають особи, які здійснювали підприємницьку діяльність протягом останніх двох років.

Також, право на таку допомогу втрачають безробітні, які вже отримували допомогу на відкриття власної справи та припинили підприємницьку діяльність або не здійснювали її (не сплачували єдиний внесок як юридична особа чи фізична особа – підприємець (далі – "ФОП") упродовж двох років, з моменту державної реєстрації.

2. Процедура отримання допомоги

Через місяць після реєстрації в центрі зайнятості, за умови якщо протягом місяця ви не будете працевлаштовані за сприяння служби зайнятості, необхідно подати заяву про отримання одноразової допомоги на відкриття власної справи. До заяви додається бізнес-план – документ, що описує всі головні аспекти діяльності майбутнього підприємства, аналізує проблеми, з якими ви можете стикнутися та визначає способи їх розв’язання. У центрі зайнятості можна отримати зразок заяви та приклади бізнес-планів.

У разі прийняття позитивного рішення, ви повинні стати підприємцем, тобто зареєструватись як юридична особа чи ФОП та подати до центру зайнятості, документи, що підтверджують реєстрацію.

Право на виплату допомоги втрачається, якщо протягом 30 календарних днів після прийняття рішення про надання виплати особа не пройшла державну реєстрацію юридичної особи чи ФОП без поважних причин.

6

ЗВЕРТАЙТЕСЬ,

РАДІ БУДЕМО ДОПОМОГТИ !

ТОВ "ВРЕСЛІНГ" т. 0682022750, (0382) 77 94 67, 0949818467, Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ---- zam

 

 

© ТОВ «Вреслінг»